Mieszkanie do zakupu dwu pokojowe nowe budownictwo w miejscowości Warszawa o powierzchni 38.57m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa TrzmielowLokal ten wchodzi w skład jednego z najładniejszych i atrakcyjniejszych kompleksów mieszkaniowych w tej części Warszawy!

Budynek jest nowy, całe osiedle jest zamknięte, a nad bezpieczeństwem czuwają ochroniarze. Mieszkańcy mogą korzystać z ogrodzonego patio i placu zabaw, to fantastyczna enklawa w sercu Gocławia! Na zewnątrz funkcjonuje bardzo dobrze zorganizowany pasaż handlowy, na który składa się sieć sklepów i punktów usługowych.

Mieszkańcy mogą zaopatrywać się w codzienne produkty w pobliskiej piekarni, małych sklepach osiedlowych oraz w lokalnym markecie Savia. Pod względem infrastruktury okolica prezentuje się rewelacyjnie – nieopodal działa basen Wodnik, na spacery wybrać się można do rewitalizowanego Parku nad Balatonem, a na niedzielne wyjście do kina idealnym miejscem jest CH Promenada.

Dojazd do centrum zajmuje niewiele czasu, niedaleko funkcjonują przystanki autobusowe, z których można dotrzeć w każdy zakątek miasta. Z Gocławia wychodzi 14 dziennych linii autobusowych – dojazd do ścisłego centrum Warszawy zajmuje nie więcej niż 15 minut.

Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie, właściciele wykończyli je dla siebie. Z dbałością o każdy szczegół i wysoki standard. W cenę wliczona jest szafa wnękowa oraz wyposażona kuchnia robiona na zamówienie. Poszczególne pomieszczenia są dobrze doświetlone i bardzo przestronne, sprzyjają temu m.in. wysokie ściany (2.6 m).

Do mieszkania przynależą 2 komórki lokatorskie o powierzchni 2.8 m2 oraz 4.5 m2. W cenę nie jest wliczone miejsce postojowe w garażu podziemnym, które jest nierozerwalnie związane z mieszkaniem i kosztuje dodatkowe 25.000 PLN.

Gorąco zachęcam do zapoznania się z tą ofertą!
Michał Wleklik
533-300-908

Tags: , , , ,

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.