Mieszkanie do zakupu dwu pokojowe w miejscowości Warszawa o powierzchni 38.00m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa TrzmielowWarszawa, Ochota-Rakowiec, ul. Baleya, 2 pokoje, 38 mkw, rok budowy 1969 – cena: 299 000PLN

UWAGA: 4 PIĘTRO BEZ WINDY!!!

Przedmiotem sprzedaży jest nieduże, przytulne mieszkanie w bardzo dobrej i cichej lokalizacji w dzielnicy Ochota – Rakowiec. Dwa pokoje z kuchnią, łazienka razem z WC, przedpokój oraz mały balkonik i piwnica. Większy pokój, 15 mkw, ustawny i bardzo dobrze doświetlony – wystawa okien zachodnia. Drugi pokój, mniejszy, o pow. 10 mkw. Kuchnia oddzielna aczkolwiek ciemna z prześwitem na duży pokój – możliwość utworzenia aneksu. W łazience, (3,5 mkw), wanna, umywalka, miejsce na pralkę. Mieszkanie po przeróbkach zyska na funkcjonalności. Lokal wymaga remontu. Instalacje częściowo po wymianie. Budynek ocieplony.

Bliskość powstałych w latach ubiegłych osiedli mieszkaniowych gwarantuje bliski dostęp do urzędów pocztowych, lokali gastronomicznych i sklepów osiedlowych. W niedalekiej okolicy znajdują się dwa centra handlowe Blue City oraz Reduta. W niewielkiej odległości znajdują się ulice Racławicka i Żwirki i Wigury zapewniające dogodny dojazd do Centrum zarówno samochodem jak i komunikacją miejską.

Polecam i zapraszam do zapoznania się z nieruchomością,

Cena 299 000PLN stanowi zaproszenie do indywidualnych negocjacji. /MAZOWIECKIE/warszawski/Warszawa/Ochota

Tags: , , ,

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.