Mieszkanie do zakupu pięcio pokojowe kamienica w miejscowości Warszawa o powierzchni 103.00m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa TrzmielowMieszkanie o pow. 103 m2,położone na pierwszym piętrze, we frontowej części kamienicy z 1938 roku, będącej klasycznym przykładem budownictwa z lat trzydziestych ubiegłego wieku. Lokal, ze względu na ciekawy układ pomieszczeń, klimat przedwojennej kamienicy, jak i duże możliwości aranżacyjne idealny zarówno na cele mieszkalne, jak i na działalność biurową. Poziome okna w stylu Le Corbuisier’a na szerokość pomieszczeń i wysokość pokoi -3,2m sprawiają, że mieszkanie jest widne i przestrzenne. Z wyjątkiem jednego pomieszczenia, wszystkie okna wychodzą na ulicę Wilczą.
Lokal zaadaptowany obecnie na cele biurowe składa się z trzech dużych, samodzielnych i widnych pomieszczeń, pełniących obecnie funkcje gabinetów biurowych i sali konferencyjnej, dwóch małych pomieszczeń pełniących funkcje pomocnicze (mogą stanowić ewentualnie małe gabinety, sekretariat itp), pomieszczenia pełniącego funkcję sekretariatu, przedpokoju zaadaptowanego na poczekalnię. Mieszkanie zadbane, na podłogach wykładzina dywanowa, (do odświeżenia lub wymiany), na ścianach gładzie gipsowe. Nowe grzejniki panelowe typu Purmo.
Zachowała się oryginalna przedwojenna stolarka, okucia i drzwi wejściowe do lokalu. Klatka schodowa zadbana, czysta, z oryginalną przedwojenną, przeszkloną windą. Wejście do klatki schodowej prowadzi z modernistycznego prześwitu bramowego z widokiem na zadbane zielone podwórko z fontanną.

Tags: , , , ,

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.