Mieszkanie do zakupu trzy pokojowe w miejscowości Warszawa o powierzchni 115.00m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa MokotowPrzedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz posiada charakter informacyjny. Informacje dodatkowe
2 miejsca parkingowe

serdecznie zapraszam na prezentacje!
na państwa prośbę możemy dosłać rzuty oraz plany. Budynek zawiera całodobową ochronę, garaże. Kw dzięki czemu oferowany państwu apartament zawiera zupełnie prywatny, wydzielony ogród a także balkon. Poziom niższy to pokój sypialniany z łazienką oraz garderobą z wyjściem na taras. Budynek:
apartamentowiec z 2010 roku to bardzo kameralna inwestycja – zaledwie 4 apartamenty w całym budynku. Apartament w kameralnym apartamentowcu na starym mokotowie

lokalizacja:
apartament zlokalizowany jest w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji na rynku – na starym mokotowie. Rozwiązania zastosowane przy modernizacji jak i rozbudowie budynku pozwoliły na połączenie uroków mieszkania w starej kamienicy położonej na ładnej, porośniętej starodrzewem działce z wygodami nowoczesnego apartamentowca. Budynek posadowiony jest na działce o powierzchni 1025 m. Jednocześnie oddalona o zaledwie 5 kilometrów od pałacu kultury oraz mieszcząca się w bliskim sąsiedztwie metra oraz innych środków transportu jak również głównych arterii warszawy, zapewnia swoim mieszkańcom komfort komunikacyjny. Układ pomieszczeń:
poziom pierwszy to przestronny salon, który wraz z jadalnią tworzą przestrzeń nieco ponad 40 m, pokój sypialniany nieco ponad 15 m, oddzielna kuchnia, łazienka z prysznicem. Budynek wykończony w nowoczesnej technologii przy użyciu materiałów najwyższej jakości, powstał w wyniku rewitalizacji przedwojennej kamienicy z ciekawą historią. Elewacja wykonana z kamienia, bardzo gustowna klatka chodowa. Ukryta pomiędzy drzewami oraz willami rezydencja zapewnia poczucie kameralności, spokoju jak i komfortu życia z dala od uciążliwości innych śródmiejskich lokalizacji. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających jak i wizji lokalnej.

Tags: , , ,

Dodaj komentarz