Mieszkanie do zbycia cztero pokojowe apartamentowiec w miejscowości Warszawa o powierzchni 103.00m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa Trzmielow

 

0% KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI!!! PIĘKNY TARAS!!! ŚWIETNY UKŁAD POMIESZCZEŃ!!! !

Lokal jest częścią 2. fazy inwestycji SKANSKA RESIDENCE położonej przy ul. Gen. Józefa Zajączka w południowej części dzielnicy w niedalekim sąsiedztwie CH Arkadia. Powierzchnia apartamentu to 103 m kw.. Znajduje się on na I piętrze w budynku V piętrowym.

Na całej długości znajduje się taras, którego łączna powierzchnia to ok. 30 m kw.

W skład lokalu wchodzą 4 pokoje, łazienka, WC, kuchnia połączona jest z salonem. Okna wychodzą na zachód i północ. Do apartamentu przynależy miejsce garażowe zlokalizowane w garażu pod budynkiem, a także piwnica. Apartament posiada system alarmowy oraz drzwi antywłamaniowe.

Osiedle jest dobrze skomunikowane z centrum. W pobliżu znajdują się linie tramwajowe. Ponadto 1 marca 2011 otwarto bezpośrednie przejście podziemne z inwestycji do stacji metra Dworzec Gdański.

Opłaty miesięczne wynoszą 1250 PLN. Opcjonalnie, w przypadku korzystania z dodatkowych udogodnień takich jak siłownia, sauna, jacuzzi, basen, fitness club, opłata wzrasta o 210 PLN.

Osiedle jest strzeżone, wyposażone w kamery wideo, domofony. Wewnątrz znajduje się plac zabaw.

KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI!!!

Pamiętaj! Kupując za pośrednictwem PropertyGem masz gwarancję bezpiecznej transakcji – sprawdzamy stan prawny nieruchomości, negocjujemy zapisy umowy przedwstępnej, pomagamy przy uzyskaniu kredytu. Przyjdź do nas – zyskaj pewność!

 

Tags: , , , ,

Dodaj komentarz