Mieszkanie do zbycia cztero pokojowe w miejscowości Warszawa o powierzchni 56.50m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa TrzmielowAtrakcyjne i funkcjonalne mieszkanie 4-pokojowe w niskiej 4-piętrowej zabudowie. Budynek wśród zieleni.

ROZKŁAD: Hall z szafą wnękową. Salon. Kuchnia widna. Możliwość połączenia salonu i kuchni. 3 sypialnie w tym jedna z loggią. Możliwość dowolnego łączenia tych 3 pokoi-sypialni. Łazienka z wanną, umywalką i wc.

ATUTY I STANDARD : rozkład mieszkania dwustronny (płn. i płd.). Parkiet drewniany, nowe okna PCV, parapety marmurowe. Malowane rok temu. Szafy w zabudowie, umeblowana i wyposażona kuchnia. Pralka. Pierwsze piętro w kameralnym niskim budynku. Na klatce tylko 2 mieszkania na piętrze. Domofon. Duża piwnica.

BUDYNEK PO GENERALNYM REMONCIE (elewacja, klatki, skrzynki pocztowe, instalacje). Sprawnie działająca spółdzielnia starannie dbająca o otoczenie i budynki.

STAN PRAWNY: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z Księgą Wieczystą.

LOKALIZACJA: Zielone i zadbane osiedle. Doskonała komunikacja. Elegancka galeria handlowo-gastronomiczna Best Mall Sadyba z kinem IMAX , Carrefour Express. Pełna infrastruktura: poczta, szkoły podstawowe, licea, gimnazja, przedszkola. Szkoły polskie, brytyjskie, francuskie, niemieckie. Blisko ścieżki rowerowe do Powsina, parki w otoczeniu Jeziorka Czerniakowskiego i Fortów ok. ulicy Okrężnej. Liczne place zabaw dla dzieci i miejsca spacerów dla mieszkańców. 2 przystanki autobusowe do Pałacu w Wilanowie i 3 przystanki do Łazienek Królewskich.

WOLNE od 1 lipca.

Polecam!
*Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. /MAZOWIECKIE/warszawski/Warszawa/Mokotów/Sadyba

Tags: , , ,

Dodaj komentarz