Mieszkanie do zbycia dwu pokojowe w miejscowości Warszawa o powierzchni 51.92m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa TrzmielowNOWE MIESZKANIE STAN DEWELOPERSKI WARSZAWA 52 M2, DWA POKOJE + OGRÓD 186 m2

Mieszkanie na uroczej Białołęce. Mieszkanie znajduje się obecnie w stanie deweloperskim. Możliwość wykończenia pod klucz.
Osiedle wykończone jest w wysokim standardzie z dobrej jakości materiałów oraz jak widać na zdjęciach wykończone jest w nowoczesnej architekturze. Osiedle Wiśniowy Sad przy ul. Białołęckiej / Szlacheckiej jest niewysokie, bloki liczą tylko dwa piętra, w całość osiedla wplecione są połówki bliźniaków, nawiązując charakterem do zabudowy jednorodzinnej. Ze względu na niską zabudowę, budynki nie posiadają windy. W budynku nie ma piwnicy, wydzielone jest pomieszczenie gospodarcze dla lokatorów. Całe osiedle będzie ogrodzone i strzeżone.
Mieszkanie na parterze, 52 m2, dwa pokoje, znajduje się na parterze od strony osiedla wychodzącej na ul. Białołęcką. Do mieszkania przynależy ogródek o powierzchni 186 m2. Komfort daje położenie lokalu od cichej strony, nie od strony osiedla. Wydzielone ogródki dostępne są jedynie dla mieszkańców lokali na parterze. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe na terenie osiedla.
Plan mieszkania został przerobiony na użytek własny. Kuchnia została oddzielona od pokoju. W największym pokoju znajdują się duże okna od samej ziemi połączone z wyjściem na ogród.
W okolicy nie ma żadnych bloków, jedynie same domki jednorodzinne. Okolica jest bardzo spokojna, widok na zieleń. Na terenie osiedla znajdują się dwa place zabaw dla dzieci.
Infrastruktura – w odległości ok. 50 m przystanek autobusowy, ok. 800 m przystanek tramwajowy, dogodny dojazd do trasy Toruńskiej (ok. 2 km). Komunikację usprawnią projektowane drogi szybkiego ruchu w tym nowy most Północny, którego budowa już się rozpoczęła. W pobliżu znajdują się centra handlowe, punkty usługowe, szkoły, przedszkola i basen. Dogodna komunikacja nocna.

Tags: , , ,

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.