Mieszkanie do zbycia dwu pokojowe w miejscowości Warszawa o powierzchni 66.70m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa TrzmielowDwupokojowe, rozkładowe mieszkanie w inwestycji Platinum Towers o powierzchni 66,7m2. Usytuowane na 20 piętrze, 22 piętrowego budynku. Mieszkanie w stanie deweloperskim. W budynku stacja uzdatniania wody, filtry powietrza i klimatyzacja. Cztery szybkobieżne windy Schindler, wyposażone w intercom. Na chwilę obecną czynsz wynosi 720zł jednak przewidywany czynsz po przejęciu zarządu przez wspólnotę wynosić będzie około 500zł. Istnieje możliwość dokupienia miejsca garażowego od developera za 80000zł lub wynajęcia 360zł/mc.

Na parterze znajduje się recepcja oraz galeria handlowa, łącząca oba budynki Platinum Towers.
Sąsiedztwo hotelu Hilton zapewnia możliwość dodatkowych usług ( room service, usługi concierge, serwis sprzątający itp).
W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się klub fitnes Holmes Place (sale treningowe, siłownia, basen, sauna i jacuzzi)

Miejsce to zapewnia kameralną atmosferę mieszkaniowej części centrum miasta przy zachowaniu dostępu do infrastruktury komunikacyjnej i usługowej.
Doskonała lokalizacja, w promieniu pięciu minut znajdują się między innymi: Pałac Kultury i Nauki, Złote Tarasy, Dworzec Centralny, Ogród Saski. /MAZOWIECKIE/warszawski/Warszawa/Wola

Tags: , , ,

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.