Mieszkanie do zbycia trzy pokojowe apartamentowiec w miejscowości Warszawa o powierzchni 61.00m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa Trzmielow
Mieszkanie w bezpośrednim sąsiedztwie Urzędu Gminy Targówek.

Pokoje: dzienny 22,1 m2 oraz sypialnia 16,7 m2 (pokój dzienny aktualnie podzielony na pokój dziecinny 6 m2 i salon 16,1 m2, możliwość ponownego scalenia po usunięciu ścianek gipsowo-kartonowych).

Kuchnia otwarta 11,7 m2. Łazienka + WC: 4,8 m2. Korytarz: 6,8 m2. Loggia: 2 m2.

Mieszkanie ciepłe i słoneczne, okna na wschód i południe, wychodzą na ciche zadrzewione podwórze osiedlowe.

Na podłodze w pokojach panele, w kuchni i korytarzu terakota. W łazience glazura i terakota. Okna PCV. Meble kuchenne na zamówienie – stan bardzo dobry. Szafa wnękowa w przedpokoju.

W cenę mieszkania wliczone jest miejsce parkingowe na poziomie 0 w zadaszonym parkingu naziemnym!!!

Osiedle strzeżone (całodobowa ochrona, system kamer przemysłowych, domofon do bramy wejściowej, klatki oraz bezpośrednio na piętrze z korytarza przy windach).

W obrębie osiedla bardzo duże i zadbane podwórze wewnętrzne zamknięte dla samochodów, drzewa, krzewy, zadbane trawniki, ławki, plac zabaw dla dzieci.

Bardzo dobry punkt komunikacyjny (ok. 50 m do przystanków autobusowych z bezpośrednim połączeniem do centrum lub metra), planowana stacja 2 linii metra.

Bliskość terenów zielonych (Park Bródnowski, Las Bródnowski) i rekreacyjnych (baseny, ścieżki rowerowe, korty tenisowe, kino). Blisko do Tesco i CH Targówek, w bezpośredniej okolicy liczne sklepy i punkty usługowe, przedszkola i szkoły, niedaleko jest też bazar.
Okazja!!!
Tel:600995469
grandh@op.pl
www.grandh.pl

Tags: , , , ,

Dodaj komentarz