Mieszkanie do zbycia trzy pokojowe blok w miejscowości Warszawa o powierzchni 93.00m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa TrzmielowMieszkanie w spokojnej okolicy, w doskonałym punkcie komunikacyjnym blisko stacji metra Ursynów.
Osiedle zamknięte, monitorowane, strzeżone, z pięknie zagospodarowaną architekturą zieleni, nagrodzoną przez władze dzielnicy .
W pobliżu 3 centra handlowe, szkoły, Urząd Dzielnicy Ursynów. Sąsiedztwo kulturalne , ciche spokojne. Winda umożliwia dostęp do sprzątanego garażu i piwnicy.
Mieszkanie rozkładowe , z wydzieloną częścią prywatną (mała garderoba, 2 sypialnie: 12 i 14 m2) oraz częścią wspólną: duży salon ( 27m2) z otwartą na salon kuchnią 11m2 ( duże okna), duża garderoba w korytarzu. Na podłodze elegancka deska barlinecka i jasny gres. Mieszkanie zaplanowane przez architekta , przytulne i przyjazne, zachwyca przestrzenią do dowolnej aranżacji przez nowych właścicieli.
Łazienka duża 9m2, wspólna z WC, bidet, duża wanna, jasna dzięki posiadaniu okna.
Ładna, dobrze zaplanowana kuchnia z zabudową i sprzętem AGD ( lodówka , zmywarka, okap, piekarnik) w cenie mieszkania. Kuchnia widna, z dużym oknem i wyjściem na balkon ( ok. 4m2). Drugie wyjście na balkon z sypialni. Właściciel pilnie sprzeda mieszkanie, dlatego cena wyjściowa jest bardzo atrakcyjna. Mieszkanie hipoteczne-własnościowe.
Garaż posiada odrębną hipotekę, w przypadku zakupu dodatkowo płatny 20 tys zł.
W budynku działa prężnie Wspólnota Mieszkaniowa, administracja działa bez zarzutu.
Tel: 600995469
grandh@op.pl
www.grandh.pl

Tags: , , , ,

Dodaj komentarz