Mieszkanie do zbycia trzy pokojowe nowe budownictwo w miejscowości Wrocław o powierzchni 74.00m2

Mieszkanie na sprzedaz Wroclaw Kloda
Polecam bardzo ładne, przestronne mieszkanie na znanym i lubianym osiedlu Skarbowców. Mieszkanie składa się z trzech oddzielnych pokoi, oddzielnej widnej kuchni z wydzieloną częścią jadalnianą. W przedpokoju oraz sypialni zabudowane szafy typu komador. Z salonu wyjcie na obszerny taras (ok.40 m2) z możliwością ciekawej adaptacji. Standard wykończenia: podłogi kafle oraz panele podłogowe, na ścianach gładzie. Mieszkanie bardzo jasne i ciche. Wymaga odświeżenia. Istnieje możliwość zakupu bezpośrednio od właściciela miejsca postojowego w garażu podziemnym za dodatkową opłatą 20 tys. zł. Całość do sympatycznych negocjacji i ustaleń.

Serdecznie polecam WARTO!!!!! Andrzej 600 569 064

Atrakcyjna lokalizacja zarówno pod kątem spokoju i ciszy jak również komunikacji. W pobliżu przedszkola i szkoły oraz tereny rekraacyjne Górka Skarbowców. Kompleks basenów przy ul. Racławickiej. Przed Blokiem ogólnodostępne miejsca postojowe. Bardzo ładnie zagospodarowane otoczenie budynku z placem zabaw dla dzieci. Prestiżowe osiedle, ładnie zagospodarowane i zadbane. Bardzo dobra oferta dla ludzi wymagających, niewiele jest takich miejsc we Wrocławiu łaczących wygodę lokalizacji w mieście i spokoju, ciszy podczas wypoczynku.

ATRAKCYJNA OFERTA KREDYTOWA BANKU. OBNIŻONA MARŻA BANKU!!!!!! Polbank, Nordea, Dom Kredytowy Notus specjaliści przeprowadzą komfortowo przez cały proces kredytowania. Wszystkie oferty nie są ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, maja jedynie charakter informacyjny.
 

Tags: , , , ,

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.