Mieszkanie do zbycia trzy pokojowe w miejscowości Nowy Dwór Mazowiecki o powierzchni 82.70m2

Mieszkanie na sprzedaz Nowy_Dwor_Mazowiecki DzieslawiceMieszkanie o powierzchni 82,72m2 usytuowane na drugim piętrze w trzypietrowym bloku, w miejscowości Modlin-Twierdza gm. Nowy Dwór Mazowiecki. Pokoje o pow. 19m2; 17,50m2; 16m2; kuchnia 9m2; łazienka widna 6m2; w-c 3m2 i przedpokój 11m2. Sypialnia oddzielona od kącika pracy-uzyskano czwarty pokój, który można również przerobić na garderobę.
Na podłogach parkiet (do cyklinowania) i terakota, ściany pomalowane, okna PCV. Mieszkanie dwustronne-wschodnio-zachodnie, planowana jest dobudowa balkonów. Do lokalu przynależy duża piwnica 17m2. Założone wodomierze, podłączony internet, telefon stacjonarny i tel. kablowa. W 1995r przeprowadzony był remont bloku z wymianą wszystkich instalacji.Stan ogólny mieszkania- do odświeżenia.
Bliskość szkół, przedszkola, sklepów, poczty i apteki, a także pętli autobusowej PKS i Translud. Dodatkowo mnóstwo terenów zielonych i placy zabaw dla dzieci. POLECAM! /MAZOWIECKIE/nowodworski/Nowy Dwór Mazowiecki/Nowy Dwór Mazowiecki

Tags: , , ,

Dodaj komentarz