Mieszkanie do zbycia trzy pokojowe w miejscowości Warszawa o powierzchni 65.00m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa TrzmielowOferujemy Państwu do sprzedaży wyjątkową ofertę !! dwupoziomowe mieszkanie przy Al. Solidarności w pobliżu Skweru Kardynała Wyszyńskiego z widokiem na Centrum Warszawy .

Mieszkanie usytuowane jest na 4 i 5 kondygnacji w budynku 7 – piętrowym od strony południowej , bardzo dobrze doświetlone . Sprzedawane w stanie developerskim , bez podłóg i białego montażu . W lokalu zostały wymienione wszystkie instalacje ( wodno kanalizacyjna, gazowa i elektryczna ) . Ściany wygisowane i pomalowane , na podłogach szlichta , okna nowe pcv, drzwi antywłamaniowe .
Powierzchnia lokalu jest powiększona o sporą część korytarza ( nie wliczoną w metraż – zatem nie płacimy za nią czynszu ) co daje nam możłiwość posiadania dodatkowej powierzchni która może zostać zagospodarowana jako garderoba z oknem , lub pomieszczenie dodatkowe na rowery , wózek itp .

Na pierwszej kondygnacji znajduje się salon z kuchnią o pow ok 35 m oraz wc , holl i schody na górę oraz dwie sypialnie i łazienka na drugiej kondygnacji.

W budynku wspólnota przewiduje w najbliższym czasie remont klatek schodowych .

Świetna oferta ze względu na położenie zarówno do zamieszkania jak i jako inwestycja pod wynajem . Bardzo dobre połączenie ze wszystkimi kluczowymi miejscami stolicy . W pobliżu, zaledwie klika przystanków znajdują się CH Arkadia , Ch Klif , Dworzec Centralny, Plac Bankowy , Sądy , Szpital św. Zofii i przychodnia .
Zachęcam do oglądania i składania ofert . /MAZOWIECKIE/warszawski/Warszawa/Wola

Tags: , , ,

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.