Mieszkanie do zbycia trzy pokojowe w miejscowości Warszawa o powierzchni 68.74m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa BemowoW parku pokaźny oraz zgrabny plac z bujaczkami i piaskownicą dla dzieci. Wysokiej jakości fornirowane drzwi (palisander). – sypialni o powierzchni 11,4m2 z szafą wnękową, wyjście na drugi loża o powierzchni 4,8m2
– sypialni o powierzchni 9,7m2
– łazienki o powierzchni 5,2m2 z prysznicem
– pomieszczenia gospodarczego o powierzchni 1,4m2
– garderoby o powierzchni 1,6m2

na podłodze w salonie oraz sypialniach parkiet teak. W przedpokoju, kuchni oraz łazience hiszpański gres. W łazience terakota hiszpańska, armatura grohe a także pod bokiem, deszczownica. Nieopodal budynku umiejscowiony fort bema – znakomite miejsce na spacery czy jazdę rowerem. Bardzo urocze otoczenie budynku – dużo zieleni, woda, ławeczki. Wszystkie meble mogą pozostać w mieszkaniu. Komfortowe, nowocześnie urządzone, wykończone w wysokim standardzie a także czyste mieszkanie, z dwoma balkonami, z widokiem na park!!!
mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 68,74m2 składające się z:
– salonu połączonego z aneksem kuchennym o powierzchni 31,5m2, z wyjściem na pokaźny loża o powierzchni 12,1m2. Klatka schodowa porządna, winda, ochrona. Zabudowa agd w kuchni marki bosch, mdf lakierowany, blat granitowy, szkło na ścianach. Bardzo niemałe drewniane stolarka okienna, drewniane parapety.

Tags: , , ,

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.