Mieszkanie na sprzedaż dwu pokojowe kamienica w miejscowości Warszawa o powierzchni 38.29m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa TrzmielowPrezentowane mieszkanie zlokalizowane jest w jednej z najspokojniejszych części Grochowa. Bezpieczeństwo i spokój zapewnia sąsiedztwo Urzędu Dzielnicy oraz budynek Sądu. O 3 minuty drogi spacerem oddalone są dwa parki – Skaryszewski oraz niedawno zrewitalizowany Obwodu AK – doskonałe miejsca na niedzielne, rodzinne spacery. W odległości 3 przystanków tramwajowych legendarny Universam wraz z przyległym bazarkiem – miejsce tanich, codziennych zakupów. W najbliższej okolicy funkcjonuje sieć sklepów, banków i punktów usługowych.

Pod względem komunikacji z innymi częściami miasta lokalizacji tej nie można nic zarzucić. Kilka linii autobusowych i tramwajowych kursujących zarówno ulicą Grochowską jak i Aleją Jerzego Waszyngtona, pozwala na szybkie i komfortowe dotarcie praktycznie w każdy zakątek naszego miasta.

Budynek jest w dobrym stanie – przeprowadzono już w nim szereg remontów, na ten rok Wspólnota planuje ocieplenie i wymiane elewacji.

Kilka lat temu mieszkanie przeszło gruntowny remont. Całość sprawia bardzo pozytywne wrażenie, mieszkanie jest bardzo przytulne.
Mieszkanie składa się z dwóch pokoi ( mała sypialnia oraz salon połączony z aneksem kuchennym ), łazienki, WC oraz dużego, zagospodarowanego pawlaczami i szafami przedpokoju. W salonie zachowano oryginalny piec kaflowy – spełnia on funkcję zarówno estetyczną jak i użytkową. Absolutnie nie należy obawiać się kosztów związanych z ogrzewaniem elektrycznym – płaci się 1/2 ceny gdyż obowiązuje II taryfa. gorąco zapraszam do zapoznania się z ofertą!

Tags: , , , ,

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.