Mieszkanie na sprzedaż dwu pokojowe w miejscowości Warszawa o powierzchni 42.20m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa TrzmielowSą takie miejsca w Warszawie, gdzie budynki toną w zieleni, mieszkańcy odpoczywają na parkowych ławkach a ich dzieci bawią się w zadbanym i bezpiecznym ogródku jordanowskim. Miejsce, gdzie wszędzie jest blisko i wszystko jest pod ręką ale odpoczynku nie zakłóci żaden uliczny ruch i hałas z punktów sprzedaży.
Zapraszam na zielono-mokotowską ulicę Batumi. Tutaj znajdą Państwo niezwykle zadbane otoczenie a doskonale przewiewne przestrzenie pomiędzy blokami są bogato zagospodarowane wysoką i niską roślinnością.
Oferowane tutaj mieszkanie znajduje się na ósmym piętrze, skąd rozciąga się równie idylliczny widok. Zobaczycie go Państwo przez nowe, wymienione okna. Lokal wewnątrz wymaga odświeżenia. Na podłogach komunikacji i obu pokojów znajduje się parkiet dębowy, który od bardzo dawna chroniła wykładzina; zabudowa kuchenna jest kilkuletnia, podobnie aranżacja łazienki i toalety; instalacje są wymienione – pozostała jedynie ewentualna wymiana grzejników. Zapraszam. /MAZOWIECKIE/warszawski/Warszawa/Mokotów

Tags: , , ,

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.