Mieszkanie na sprzedaż dwu pokojowe w miejscowości Warszawa o powierzchni 44.39m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa TrzmielowMieszkanie na parterze z 2 ogródkami 20m i 12m,w kameralnym i cichym strzeżonym osiedlu kamieniczek i domków jednorodzinnych z 2006 r. Wszystkie okna antywłamaniowe z zasuwami i zewnętrznymi roletami.Kuchnia – zabudowa na wymiar,sprzęt AGD wysokiej klasy(Bosch,Whirpool,Ceram,Grohe.)W salonie na podłodze jest klepka egzotyczna a z pod ściany jest wysuwana szuflada na łoże 200cm na 160 cm. Pomiędzy pokojami, za lustrzanymi drzwiami ukryta obszerna garderoba i pawlacze ,ergonomicznie i pomysłowo zaprojektowana.
Łazienka wyposażona w ceramicę Ideal Standard,armatura Grohe,obszerna kabina prysznicowa Pool Spa wraz z armaturą z termostatem – Ideal Standard.WC – Ideal Standard w zabudowie Geberit.Na całej powierzchni ogrzewanie podłogowe.Alarm z powiadomieniem telefonicznym.Dwa kameralne ogródki i balkon.
Rewelacyjny punkt komunikacyjny.Mieszkanie wykończone materiałami i urządzeniami najwyższej klasy,zaprojektowane z wielką pomysłowością i starannością.
Mieszkanie poza zabudową kuchenną w tej chwili jest puste.
Parkowanie pod budynkiem na zamkniętym terenie.
Polecam i zapraszam do bliższego zapoznania się z ofertą. /MAZOWIECKIE/warszawski/Warszawa/Bemowo

Tags: , , ,

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.