Mieszkanie na sprzedaż dwu pokojowe w miejscowości Warszawa o powierzchni 68.00m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa Trzmielow: Mieszkanie w starej przedwojennej kamienicy z 1910 roku położone na przy ulicy Wareckiej 11 prawie na rogu z ulicą Krzysztofa Kamila Baczyńskiego. Kamienica jest bardzo zadbana. Kamienica wyjątkowa, bardzo elegancka, z pięknie zachowanymi elementami klatki i rzeźbieniami przedwojennymi, z windą, oraz wewnętrznym dziedzińcem.
Kamienica posiada secesyją elewację. Przed wojną budynek zostal wybudowany dla pracowników pobliskiego banku.

Mieszkanie jest ciche, okna nie wychodzą na ulicę, lecz ja duży wewnętrzny dziedzieniec otwarty od strony południowej. Mieszkanie jest wysokie –> 3,40 m wysokości.
Instalacje zostały wymienione, zainstalowano nowe kaloryfery.
Składa się z dwóch pokoi: 23,55 m2 i 18,82 m2, kuchni 8,93 m2, korytarza 6,88 m2, łazienki 5,51 m2, toalety 1,21 m2, w mieszkaniu znajdują się równiez cztery duże schowki w ścianach pełniace funkcję garderoby, spiżarni oraz szaf. Istnieje możliwośc przeprojektowania ścian w mieszkaniu lub zmiany sposobu wykorzystywania aktualnych pomieszczeń.

W pobliżu znajdują się sklepy spożywcze, ujęcie wody oligoceńskiej. Kamienica położona jest 200 metrów od Nowego Światu.

Jest to stara, przedwojenna, secesyjna kamienica „z duszą”. Związana jest z powstańczą historią Warszawy. W kamienicy mieszkal w latch 1975-2002 Edward Dziewonski „Dudek” aktor i reżyser, twórca Kabaretu Dudek oraz Kabaretu Starszych Panów.

Tags: , , ,

Dodaj komentarz