Mieszkanie na sprzedaż jedno pokojowe w miejscowości Warszawa o powierzchni 35.10m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa TrzmielowPrzytulne i ustawne mieszkanie na nowym, bardzo ładnie zagospodarowanym osiedlu „Pod Dębami” na Białołęce.
Pokój dzienny to foremny prostokąt z wystawą okienną od wschodu, dużymi podwójnymi drzwiami balkonowymi oraz kuchnia – widna, oddzielna. Na podłodze w pokoju położona została mozaika parkietowa bardzo dobrze utrzymana przez obecnych użytkowników. Balkon ma około 4 m2 i wychodzi na spokojną uliczkę wewnątrz osiedla.
Kuchnia, do której wchodzimy bezpośrednio z pokoju jest również od wschodniej strony, na jej wyposażeniu pozostaje kuchenka elektryczna z płytą ceramiczną oraz ewentualnie lodówko-zamrażarka. Łazienka z wanną, umywalką i WC, na podłodze terakota oraz glazura położona wokół wanny. W przedpokoju duża szafa wolnostojąca z pawlaczami, na podłodze podobnie jak w pokoju mozaika parkietowa.
Okna nowe PCV, mieszkanie bardzo dobrze utrzymane, nie wymaga nakładów finansowych. Jednakże dla zainteresowanych istotna będzie informacja, że jest ono bardzo plastyczne i ma ogromny potencjał aranżacyjny. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze co nie zmusza do korzystania z windy. Jest bardzo ciepłe (środkowe), daje duże oszczędności na ogrzewaniu. Jest w pełni opomiarowane.
Osiedle zamknięte z całodobową ochroną, bezpiecznymi miejscami zabaw dla najmłodszych mieszkańców, licznymi sklepami, centrum handlowym, bankiem, fryzjerem, stomatologiem… Ogromną atrakcją tej lokalizacji jest park, który znajduje się tuż za ogrodzeniem osiedla, umili on czas spacerowiczom o każdej porze roku (szczególnie polecam wiosną choć i zima ma swoje walory). Równie atrakcyjne położenie osiedle ma pod względem komunikacyjnym, niespełna dwieście metrów znajduje się pętla autobusowa z kilkunastoma autobusami realizującymi połączenia z całym miastem. Zmotoryzowanych na pewno ucieszy fakt iż w 2011 roku planowane jest oddanie Mostu Północnego, który bardzo usprawni komunikację samochodową. Nadmienić należy również o budowanej linii tramwajowej z której już wkrótce będą mogli korzystać mieszkańcy Białołęki.
Zachęcam wszystkich poszukujących niebanalnego i niedrogiego mieszkanka w dobrej i rozwojowej lokalizacji do obejrzenia nieruchomości. /MAZOWIECKIE/warszawski/Warszawa/Białołęka/Nowodwory

Tags: , , ,

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.