Mieszkanie na sprzedaż trzy pokojowe blok w miejscowości Błonie o powierzchni 45.78m2

Mieszkanie na sprzedaz Blonie KoszaryPrzytulne mieszkanie w centrum Błonia niedaleko od rynku miejskiego. Wszędzie blisko, a jednocześnie nieco na uboczu co powoduje że można odpocząć od hałasu. Do całej gamy sklepów, punktów usługowych, piekarni, cukierni, oraz na deptak – 2 minuty piechotą 🙂
Ciekawym rozwiązaniem jest zabudowany balkon, który daje w mieszkaniu dodatkową powierzchnię. Pomiędzy kuchnią i pokojem dziennym jest okno, co sprawia, że kuchnia wydaje się przestrzenniejsza. W cenie jest zabudowa kuchenna wykonana w 2010 roku. W mniejszym pokoju jest duża szafa wnękowa, która daje spore możliwości pomieszczenia ubrań dla całej rodziny 🙂 Blok 8 lat temu był ocieplony i odnowiony. Wymieniono okna, drzwi, rynny.

Więcej informacji o ofercie na www.advn.pl *** KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI *** *** OFERUJEMY TYLKO NIERUCHOMOŚCI SPRAWDZONE OSOBIŚCIE*** *** ZAPEWNIAMY KOMPLEKSOWĄ OBSŁUGĘ WŁĄCZNIE Z POZYSKANIEM FINANSOWANIA *** Niniejsza oferta jest wyłącznie informacją i nie może być uznawana za ofertę w rozumieniu art. 66 ust. 1 Kodeksu Cywilnego.

Tags: , , , ,

Dodaj komentarz