Mieszkanie na sprzedaż trzy pokojowe blok w miejscowości Warszawa o powierzchni 55.16m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa TrzmielowMieszkanie, sprzedaż, Żoliborz, Sady Żoliborskie.
Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m2 na Żoliborzu w rejonie Sadów Żoliborskich, przy ulicy Krasińskiego. Pierwsze piętro w 3-piętrowym budynku z cegły z 1965 roku.
Mieszkanie posiada 3 pokoje (20/11/10 m2), oddzielną widną kuchnię 5,5 m2 oraz łazienkę 3 m2 razem z WC. Na podłogach w pokojach panele, w kuchni i łazience gres i terakota. Okna drewniane, wychodzą na 3 strony świata: południowy zachód, południowy wschód i północny wschód. Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni ok. 3,5 m2. Na balkon od strony południowego zachodu wychodzi się z salonu. Instalacje częściowo wymienione.
Mieszkanie położone niedaleko skrzyżowania ulic Krasińskiego i Broniewskiego, przy przystanku tramwajowym „Sady Żoliborskie”. Wokół dużo zieleni, cicha i spokojna okolica. Do CH Arkadia 3 min tramwajem. W niedalekiej okolicy usytuowane szkoły podstawowe i 2 gimnazja, Tetr Komedia. Do stacji metra „Plac Wilsona” – 3 przystanki autobusem. Mieszkanie w dobrym stanie, do odświeżenia/remontu wg uznania.

Tags: , , , ,

Dodaj komentarz