Mieszkanie na sprzedaż trzy pokojowe w miejscowości Kraków o powierzchni 89.00m2

Mieszkanie na sprzedaz Krakow GruszeczkaApartament o powierzchni mieszkalnej 89m2 oprócz tego balkon (10m2), komórka lokatorska i miejsce postojowe w garażu podziemnym.
Apartament znajduje się na zamkniętym, chronionym, monitorowanym osiedlu na Woli Justowskiej.
Lokal mieszkalny składa się z 3 przestronnych pokoi w tym salonu, kuchni i łazienki. Możliwość urządzenia drugiej łazienki. Z salonu wyjście na duży słoneczny balkon, z którego rozciąga się widok na teren zielony, przynależny do kompleksu budynków. Teren ogrodzony.
W przedpokoju szafa wnękowa. Stolarka drewniana na zamówienie. Na podłogach deska barlinecka. Oryginalnie zaprojektowana łazienka. W kuchni meble na zamówienie oraz wysokiej klasy sprzęt ADG oraz zabudowana pralko- suszarka. Armatura łazienkowa, flizy kuchenne i łazienkowe najwyższej jakości. W sypialni garderoba.
Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w budynku 2 – piętrowym wyposażonym w cichobieżną, nowoczesną windę od poziomu garażu podziemnego. Brama wjazdowa na posesje i do garażu na pilota. Prestiżowa lokalizacja , miejsce bardzo ciche i spokojne. Ciepła woda i ogrzewanie z wewnętrznej kotłowni. Nie wymaga nakładów finansowych.
Tereny rekreacyjne: fitness, basen i lodowisko w okolicy (2 min spacerem), korty tenisowe, las, obiekt sportowy, Park oraz Willa Decjusza.
Punkty usługowe w pobliżu: apteka, fryzjer/salon kosmetyczny, restauracja, sklepy, przedszkole i szkoła oraz komunikacja miejska.
Odległość od Rynku Głównego : około 5 km. POLECAM!!! Więcej informacji +48 692 092 162

Tags: , , ,

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.