Mieszkanie na sprzedaż trzy pokojowe w miejscowości Warszawa o powierzchni 81.83m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa UrsynowOdległość od stacji metra natolin: 3 minuty na piechotę. Atutem mieszkania jest również przestrzeń za oknami. Istnieje szansa dokupienia garażu pod budynkiem za 36 tyś złotych lub wynajęcia za nieco ponad 200 pln. Okna wychodzą z jednej strony na ulicę, z drugiej na ładnie zagospodarowany miejsce do zabawy dla dzieci. Wygodne mieszkanie dla rodziny. W pobliżu umiejscowiony nowoczesny plac z bujaczkami i piaskownicą, przedszkole, szkoła, gimnazjum, pasaż handlowy, bazarek itp. Rozkład:
– salon 27,49 m? z oknami z dwóch przeciwnych stron, z dużym balkonem 6,5 m? od strony południowej, otwarty na kuchnię
– kuchnia widna 9,46 m? (zach), wyposażona w interesujące meble kuchenne a także sprzęt agd. Bardzo prześliczne, rozkładowe mieszkanie usytuowane w budynku z 1999r. stolarka okienna salonu oraz kuchni wychodzą na przestronne patio, stolarka okienna sypialni na ulicę lanciego, która jest mało uczęszczana przez samochody. Mieszkanie zapewnia poczucie przestrzeni dzięki otwartej powierzchni salonu, kuchni oraz przedpokoju. – przedsionek 11,39 m?, przestronny, otwarty na salon
mieszkanie posiada okazały potencjał, może być zmienione na 4 pomieszczenia mieszkalne!!!!
właściciele mieszkania mają prawo do (wspólnego z dwoma mieszkaniami) korzystania z niewielkiej piwnicy. , znajdującym się zaledwie 3 minuty pieszo od stacji metra natolin.

Tags: , , ,

Dodaj komentarz