Mieszkanie na wynajem trzy pokojowe piętro domu w miejscowości Wrocław o powierzchni 123.50m2

Mieszkanie na wynajem Wroclaw Kloda
Mieszkanie w domu dwurodzinnym na Grabiszynku z zadrzewionym ogrodem w okolicy ulicy Ojca Beyzyma. Łączna powierzchnia części mieszkalnych oraz pomocniczych to 123,5 m2

Prestiżowa okolica w tej częsci miasta tuż przy Parku Grabiszyńskim. W sąsiedztwie skwery i aleje spacerowe, zabudowa jednorodzinna, kameralne uliczki, cisza i bezpieczeństwo. Doskonały dojazd komunikacją miejską do centrum miasta. W pełni dostosowana infrastruktura społeczna: przedszkola, szkoły, przychodnie, kościół, centrum Handlowe Borek.

Mieszkanie znajduje się w budynku dwurodzinnym z ogrodem do wyłącznej dyspozycji najemcy. W ogrodzie znajduje się  dwukondygnacyjny domek letni o  łącznej powierzchni użytkowej ok. 30 m2 ( doskonały na zorganizowanie np. biura lub pracowni bądź też wykorzystania na cele rekreacyjne ). Budynek mieszkalny docieplony z nową elewacją, bramą garażową sterowaną pilotem. Ogrzewanie gazowe piecem dwufunkcyjnym.

Mieszkanie jest w pełni rozkładowe i składa się z salonu, jadalni, kuchni, dwóch sypialni wystawionych na pięknie zadrzewionowy ogrod, przedpokoju, łazienki, sieni, piwnicy, pomieszczenia gospodarczego, garażu jednostanowiskowego. Okna wychodzą na wszystkie strony świata przy czym salon z jadalnią na stronę zachodnią. Samodzielne wejście do budnku od strony ogrodu.

Specyfikacja wykończenia: okna PCV z roletami antywłamaniowymi zewnetrznymi, parapety z konglomeratu jasne, na ścianach gładzie, na podłogach deski sosnowe oraz glazura, stolarka drzwiowa sosnowa, łazienka przytulna z małym oknem i wanną. Kuchnia jasna oddzielona ścianką działową od jadalni, całość połączona rozsuwanymi drzwiami z salonem.

Czynsz miesięczny: 2999,00 + opłaty (e.e+ woda, gaz)

transakcje obsługuje OFFICIUM-NIERUCHOMOŚCI. tel. 502504710

zapewniamy bezpłatne wsparcie kredytowe, wyceniamy nieruchomości, oferujemy ekskluzywne produkty finansowe ( jesteśmy autoryzowanym współpracownikiem austriackiego pośrednika finansowego firmy Ertrag&Sicherheit )

Tags: , , , ,

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.