Mieszkanie na wynajem trzy pokojowe w miejscowości Warszawa o powierzchni 115.00m2

Mieszkanie na wynajem Warszawa MokotowApartament w kameralnym apartamentowcu na starym mokotowie

lokalizacja:
apartament umieszczony jest w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji na rynku – na starym mokotowie. Ukryta między drzewami a także willami rezydencja daje poczucie kameralności, spokoju i komfortu życia z dala od uciążliwości innych śródmiejskich lokalizacji. Układ pomieszczeń:
parter pierwszy to przestronny salon, który wraz z jadalnią tworzą przestrzeń prawie 40 m, pokój sypialniany prawie 15 m, oddzielna kuchnia, łazienka z prysznicem. Budynek wykończony w nowoczesnej technologii przy użyciu materiałów najwyższej jakości, powstał w wyniku rewitalizacji przedwojennej kamienicy z ciekawą historią. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających jak i wizji lokalnej. Budynek ma całodobową ochronę, garaże. Budynek posadowiony jest na działce o pow 1025 m. Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz posiada charakter informacyjny. Elewacja wykonana z kamienia, bardzo wytforna klatka chodowa. Standard
apartament całkowicie wykończony materiałami najwyższej jakości. Poziom niższy to pokój sypialniany z łazienką a także garderobą z wyjściem na loża. Rozwiązania zastosowane przy modernizacji jak i rozbudowie budynku pozwoliły na połączenie uroków mieszkania w starej kamienicy położonej na atrakcyjnej, porośniętej starodrzewem działce z wygodami nowoczesnego apartamentowca. Budynek:
apartamentowiec z 2010 roku to bardzo kameralna inwestycja – zaledwie 4 apartamenty w całym budynku. Informacje dodatkowe
2 miejsca parkingowe

serdecznie zapraszam na prezentacje!
na państwa prośbę możemy dosłać rzuty a także plany. Jednocześnie oddalona o zaledwie 5 kilometrów od pałacu kultury a także umiejscowiona w bliskim sąsiedztwie metra a także innych środków transportu jak również głównych arterii warszawy, umożliwia swoim mieszkańcom komfort komunikacyjny.

Tags: , , ,

Dodaj komentarz