Mieszkanie pod wynajem cztero pokojowe w miejscowości Warszawa o powierzchni 120.00m2

Mieszkanie na wynajem Warszawa ZoliborzMoże być fotel a także wersalka skórzana. Na parterze budynku mała przytulna restauracja oraz salon odnowy. Biurko, w sypialni oraz drugim z pokojów łóżka. 20 m od budynku sklep samoobsługowy z podstawowymi produktami. Do 5-7 minut do stacji metra słodowiec oraz 10-12 do stacji marymont. Budynek przepieknie wykończony, klatki schodowe niespotykanie eleganckie z kamieniem oraz dywanami na podłodze. – urządzone w stylu nowoczesnym, funkcjonalne, jasne, po części dziennej dużo okien z widokiem na park kellera a także tereny zielone
– umeblowane, bardzo dużo szaf wbudowanych na stałe, kuchnia w pełni wyposażona (piekarnik, kuchenka mikrofalowa, lodówka zamrażarka)
– osobne pomieszczenie na pralkę a także suszarkę (są w wyposażeniu)
– w mieszkaniu pozostało w wyposażeniu: stół a także krzesła na 6 osób. Bardzo olśniewający budynek z ochrona na bliskich bielanach. Przy samym budynku miejsca parkingowe. Budynek z nieco ponad 45 mieszkaniami, strzeżony przez firmę ochroniarską przez 24 godziny. Opis mieszkania:
– 120 m, solidny pokój połączony z otwartą kuchnią a także dającym sie odciąc drzwiami suwanymi gabinetem/biblioteką, 2 sypialnie, 2 łazienki (w tym jedna z sauną parową w kabinie prysznicowej, a druga z wanną), garderoba.

Tags: , , ,

Dodaj komentarz