Mieszkanie w dzierżawie trzy pokojowe apartamentowiec w miejscowości Warszawa o powierzchni 64.00m2

Mieszkanie na wynajem Warszawa TrzmielowDo wynajęcia wygodny, nowocześnie umeblowany apartament na Górnym Mokotowie, okolica Pól Mokotowskich (osiedle Eko- Park).
Powierzchnia apartamentu to 64 m2, trzy pokoje, kuchnia widna, duża łazienka, w cenie miejsce w garażu podziemnym.
Pokój dzienny z jadalnią 19 m2, kuchnia 7,4 m, hall 8,7 m, łazienka 6 m, sypialnie 11,7 i 11,5 m, duży taras 14 m (z pięknym widokiem na zieleń – nie ma bloków na przeciwko).
Osiedle zamknięte, ochrona, 12 kamer, monitoring.
Jest to apartament o wnętrzu zaprojektowanym przez architekta w stylu nowoczesnym. Bardzo wysoki standard wykończenia, podłoga – parkiet z drewna egzotycznego (teek), w łazience i kuchni gres, blaty z czarnego granitu, meble robione na zamówienie (fornir, głównie teek), w łazience duża wanna, kabina prysznicowa, bidet. Mieszkanie w pełni umeblowane, o wysokości ok. 3 m.
Budynek oddany w 2008r., prace wykończeniowe wnętrza apartamentu i ostateczne umeblowanie zakończone w styczniu 2010 r.
Prestiżowe położenie w centrum Mokotowa – to ogromny atut tej inwestycji. Dzięki tej lokalizacji mieszkańcy mają doskonałą komunikację ze wszystkimi dzielnicami miasta – w sąsiedztwie znajduje się stacja metra, przystanek autobusowy i tramwajowy.
Osiedle usytuowane jest w pobliżu czołowych szkół średnich i renomowanych uczelni wyższych. W bliskiej okolicy funkcjonuje sieć sklepów i punktów usługowych, W okolicy bardzo dużo zieleni, parki i ogródki działkowe. Wymagana jednomiesięczna kaucja.Polecam. Ewa Marchlak 503 611 280.
Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu K.C.”

Tags: , , , ,

Dodaj komentarz