Strzeżone osiedle, solidnie wykończone

Mieszkanie na niewielkim osiedlu w cichej dzielnicy. Osiedle ogrodzone, zamykane bramą na pilota, strzeżone ochroną fizyczną i monitoringiem. Na terenie osiedla plac zabaw dla dzieci, parking dla mieszkańców z przypisanymi miejscami do mieszkań. W okolicy sklepy, szkoła podstawowa połączona z gimnazjum, przedszkole, przychodnia w odległości 220 metrów oraz przystanek autobusowy. Mieszkanie w otoczeniu terenami zielonymi i lasami.

Mieszkanie o powierzchni 52m2 w doskonałym rozkładzie. Dwa pokoje (19m2 i 10m2), kuchnia (9m2), łazienka z toaletą (7m2), przedpokój (4,5m2) oraz balkon. W mieszkaniu pozostają meble, zabudowa kuchenna, pawlacze i sprzęty AGD.
Salon przestronny, bardzo ustawny, z klasycznymi meblami i dużym okrągłym stołem. Salon połączony z dużym balkonem. Mniejszy pokój w kształcie kwadratu – bardzo ustawny. Kuchnia odrębna, widna. W ciągu roboczym gustowne kafle. Meble w kuchni robione na wymiar, zadbane.

Okna nowe PCV, ładna stolarka drzwi wewnętrznych. Na ścianach gładzie w kolorze białym. W pokojach na podłodze bardzo zadbane parkiety dębowe. W kuchni i łazience kafle. Łazienka z gustownymi kaflami, w nowoczesnym stylu, przestronna z delikatnymi łazienkowymi meblami i nową armaturą.

Dużym atutem tego mieszkania jest pięknie urządzony korytarz. Na ścianach ładne, nowoczesny obrazy, które wraz z ciepłym oświetleniem tworzą niepowtarzalny klimat. W korytarzu na całej jego długości pawlacze zapewniające możliwość składowania dużej ilości przedmiotów.

Tags: ,

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.