Mieszkanie z rynku pierwotnego

Mieszkanie w stanie deweloperskim, na pięknym ogrodzonym osiedlu, blisko terenów zielonych, w niedalekim sąsiedztwie lasu. Okna nowe, drewniane, w kolorze brązowym. Mieszkanie składa się 2 pokoi w pełnym rozkładzie, większy z pokoi, pokój dzienny mierzy 20m2, mniejszy natomiast 18m2. W łazience nowy prysznic i kafle na ścianach i podłodze. W mieszkaniu jest osobna toaleta. Wielkość łazienki i toalety razem to 6m2.

W mieszkaniu trzeba położyć podłogi w większym pokoju, pomalować ściany, wykończyć łazienkę i kuchnię oraz założyć drzwi wewnętrzne. Rozprowadzona instalacja telewizyjna i internetowa w ścianach. W cenie mieszkania jest miejsce postojowe przed budynkiem dla jednego samochodu. W środku osiedla plac zabaw zbudowany z myślą o bezpieczeństwie dzieci, wszystkie przedmioty znajdujące się na placu zabaw posiadają specjalne atesty.

Szybki dojazd do centrum sprawia, że jest to idealne miejsce dla wszystkich tych, którzy cenią sobie ciszę i spokój a jednocześnie nie chcą mieszkać w zbyt dużym oddaleniu od centrum miasta. W pobliżu znajdują się: piękny park, basen, szkoły podstawowe i gimnazja, przedszkole prywatne, szpital uniwersytecki, kościoły i dużo punktów handlowych. Mieszkanie nie wymaga dużych nakładów finansowych aby móc w nim zamieszkać. Na ten moment mieszkanie jest jednym z ostatnich w tym budynku które nie zostały zamieszkane.

Tags: ,

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.