Dom do zbycia w miejscowości Wiązowna o powierzchni 200.00m2

Dom na sprzedaz Wiazowna SwierznaDom częściowo wykończony, w spokojnej okolicy, 3 km od trasy Warszawa-Lublin, 30 km do Centrum. Parterowy z poddaszem (możliwość zaadoptowania). Na zewnątrz dom jest w 90% skończony – ocieplony 20 centymetrową warstwą styropianu, otynkowany. Dach pokryty jest najnowszym produktem firmy „Blachy Pruszyński”. Z wykończeń zewnętrznych do zrobienia jest podbitka oraz ułożenie desek tarasowych na 2 tarasach (przy kuchni i przy salonie).

Parter: 120m2 (kuchnia 12m2, salon z jadalnią 40m2, trzy pokoje: 12m2, 13m2, 15m2, dwie łazienki 9m2 i 4m2) – prawie wykończony i przy niewielkim nakładzie prac gotowy do zamieszkania. Zainstalowane wszystkie instalacje, tynki, całość pomalowana jest białą farbą. Ogrzewanie podłogowe na całej powierzchni podłogi dołu, są oczywiście wylewki i częściowo ułożone podłogi. Kuchnia wyposażona i skończona jedna łazienka. Druga łazienka wymaga dokończenia choć wszystkie elementy pod konkretny projekt są już zakupione. Obsadzone są piękne drzwi wewnętrzne, wykonane przez stolarza na zamówienie, drewniane, malowane na biało, trzeba zamontować listwy przydrzwiowe. W salonie ciekawym elementem jest wyeksponowany strop drewniany – wymaga jedynie niewielkich obróbek. Obecnie w trakcie realizacji jest kominek.

Poddasze: 80m2 – niewykończone, bez okien dachowych. Pozostawiona jest jedna wielka przestrzeń do dowolnej aranżacji. Ponieważ obecnie poddasze jest odcięte i niezależne od dołu domu może być zrobione w dowolnym czasie ale też może pozostać nieużytkowe.

Garaż jest niezależnym budynkiem częściowo wykończonym.Automatyczne drzwi garażowe firmy Horman. Wewnątrz miejsce na 2 samochody – 30m2, pomieszczenie gospodarcze 15m2 oraz poddasze do adaptacji 20m2. Budynek garażowy obecnie ocieplony ale nie otynkowany i bez docelowego pokrycia dachowego (jest tylko papa).

Działka 1341m2 wstępnie zagospodarowana, już z dość sporymi drzewami (drzewa owocowe i ozdobne). Na całą działkę nawieziona jest bardzo dobra ziemia ogrodowa, należy posadzić trawę.

Ogrodzenie na granicy z sąsiadami jest to siatka na podmurówce. Od strony drogi i dojazdu do posesji mur z przęsłami stalowymi zrealizowanymi przez ślusarza na zamówienie. Ogrodzenie jeszcze nie pomalowane. W trakcie realizacji jest brama i furtki. Dojazd do posesji to zrealizowana tradycyjną metodą droga brukowana z kamienia polnego. /MAZOWIECKIE/otwocki/Wiązowna/Pęclin

Tags: , , ,

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.