Mieszkanie do sprzedania dwu pokojowe w miejscowości Warszawa o powierzchni 33.00m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa TrzmielowApartament jako zakup inwestycyjny, z gwarantowanym najemcą na okres min. 1-ego roku. Zlokalizowany jest na trzecim piętrze, tuż przy Parku Łazienkowskim u zbiegu ulic Podchorążych i Sieleckiej na Mokotowie. Blisko do ulic Gagarina, Czerniakowskiej i Belwederskiej, 400 m do hotelu Hyatt. Okolica bardzo cicha i spokojna, a jednocześnie bezpieczna (siedziba Biura Ochrony Rządu, itp). Idealne miejsce na mieszkanie w Warszawie
Mieszkanie zostało zaprojektowane i wyposażone przez zawodowego architekta wnętrz, z dobrych gatunkowo materiałów. W takim stanie jak na załączonych zdjęciach będzie sprzedane, łącznie z wyposażeniem.
W skład mieszkania wchodzą ( plan w załączniku) salon z aneksem kuchennym 20 m2, sypialnia 8 m2, łazienka z kabiną prysznicową i wc 5 m2, balkon ok. 4 m2 oraz piwnica 4 m2.
W pobliżu bloku możliwość parkowania auta. Blisko szkoła, sklep oraz punkty usługowe. Dobra komunikacja z centrum i pozostałą częścią Warszawy.
Wielce prawdopodobnym jest, że w najbliższym czasie wzrośnie też standard całego budynku, ponieważ został zatwierdzony przez wspólnotę plan nadbudowy jednej kondygnacji, wykonania wind oraz zrobienia całej elewacji. Prace związane z formalnościami nad tym remontem trwają już od ponad 6 lat i powoli dobiegają do końca.

Mieszkanie w stanie idealnym, nie wymaga żadnego wkładu własnego !

Świetny zakup inwestycyjny z umowa najmu na min. rok z opcją przedłużenia.
(najemca płaci czynsz co dwa miesiące z góry , wysokość czynszu 2000 zł/m-c)

Polecam i zapraszam do oglądania, posiadam klucze. /MAZOWIECKIE/warszawski/Warszawa/Mokotów

Tags: , , ,

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.