Działka dla ceniących spokój i ciszę

Działka 1452 m2 z wydanymi warunkami zabudowy na budowę budynku w zabudowie jednorodzinnej z garażem oraz zbiornikiem na ścieki bytowe w odległości 1 km od drogi asfaltowej. Teren płaski, nie ogrodzony, działka niezabudowana z udziałem w drodze wewnętrznej. Na działce dostępne są media: prąd, gaz, woda. Przewidziano szambo bezodpływowe, lecz istnieje możliwość instalacji oczyszczalni ekologicznej.

Teren bezpieczny, nie zalewowy. Brak przemysłu w okolicy, jest dużą zaletą dla osób ceniących sobie ciszę i spokój. Duże zalesienie okolicy jest dodatkowym atutem dla osób chcących po ciężkim dniu pracy odpocząć na własnym ganku. W pobliżu zamek średniowieczny oraz ruiny klasztoru bardzo ładnie zachowanego, tereny rekreacyjne, dobry mikroklimat. Atrakcją dla wędkujących będzie również zlokalizowany 3 kilometry od działki akwen wodny o dużym stopniu zarybienia.

Dobry dojazd, 1km drogą utwardzoną, następnie 6km do centrum najbliższego miasta gminnego. Dojazd również jest możliwy przy pomocy komunikacji publicznej PKS, przystanek znajduje się 400m od działki co daje możliwość bardzo atrakcyjnego przemieszczania się dla osób nie posiadających samochodu. W miejscowości dwa sklepy przemysłowo-spożywcze oraz apteka.

Tags: ,

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.