Przestronny i dobrze ocieplony dom

Przestronny dom wolno stojący w okolicach lasu. Na ładnie zagospodarowanej działce o powierzchni 3700m2 – istnieje możliwość podziału działki na mniejsze części. Na parterze bardzo duży salon z kominkiem kaflowym i wyjściem na taras, połączonym z kuchnią o powierzchni 51m2. Na parterze znajdują się także trzy sypialnie: 11,5m2, 15,2m2 i 10m2, łazienka z prysznicem dwuosobowym o pow. 9m2, osobna toaleta, pomieszczenie gospodarcze z piecem gazowym i garaż jednostanowiskowy o pow. 17m2. Powierzchnia całkowita parteru to 157m2.

Dom posiada poddasze o powierzchni użytkowej 128m2, z możliwością wydzielenia kolejnych pokoi i łazienki, do zaadaptowania we własnym zakresie. W pierwotnym założeniu na piętrze miało się znajdować 4 pokoje sypialne oraz łazienka. Nieruchomość znajduje się w cichej miejscowości otoczonej lasami. Niedaleko sklep i przystanek autobusowy. W sąsiedztwie domu znajdują się 2 domy, droga prowadząca do przystanku oświetlona lampami ulicznymi.

Wielką zaletą domu jest jego optymalność w zużyciu energii. Panele słoneczne na dachu zapewniają możliwość grzania wody latem bez konieczności włączania pieca. Najnowsza technologia w zakresie ocieplenia budynków daje niesamowite efekty widoczne już przy pierwszy rachunku za media.

Tags: ,

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.