Mieszkanie, rynek wtórny, w wieżowcu

Mieszkanie 72m2 centrum miasta, 3 pokojowe, narożne usytuowane na 1 piętrze. Budynek z 1983 roku , 7 piętrowy z windą. Prawo do lokalu mieszkalnego spółdzielcze własnościowe z założoną księgą wieczystą.

Mieszkanie składa się z salonu o wielkości 24m2, dwóch sypialni 14m2 i 12m2, oddzielnej jasnej i dużej kuchni z oknem, łazienki, toalety oraz dużego przedpokoju. Mieszkanie posiada również odremontowany duży balkon. Dodatkowo, wyposażone w klimatyzację, instalację kina domowego (kable są wbudowane w kanaliki w ścianach). W mieszkaniu jest dostęp do szybkiego internetu którego koszt wliczony jest w czynsz. W kuchni meble wraz z płytą gazową (piekarnik elektryczny) i okapem. Drzwi antywłamaniowe firmy Porta w kolorze dębowym. Na podłogach panele, gładź w przedpokoju, w pokojach tynk malowany farba emulsyjną.

Mieszkanie bardzo ciche, okna na stronę wschodnią i południową. W otoczeniu budynku inne budynki mieszkalne i drobny handel. Zużycie energii potrzebnej na ogrzanie mieszkania mieści się we wszystkich normach.

W pobliżu znajdują się: przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum, dom kultury, baseny i hala sportowa, przychodnia. Bardzo dogodny dojazd do centrum miasta jednym autobusem około cztery przystanki.

Tags: ,

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.