Mieszkanie z dużym tarasem, Centrum

Przestronne, zadbane mieszkanie z dużym słonecznym tarasem wielkości 24m2! Mieszkanie usytuowane jest na wysokim parterze. Budynek wzniesiony z cegły w 2001r, ocieplony, klatka schodowa czysta i zadbana. Nowe domofony, blok ogrodzony, bramy wjazdowe otwierane pilotem.

Pokój dzienny o powierzchni 23m2, kuchnia otwarta z oknem. Sypialnia z dużą szafą garderobianą i lustrem na całej wysokości. Łazienka umeblowana 6m2 w gustownych kaflach z wanną narożną, przedpokój w panelach i kaflach ściennych. W pokojach na podłogach panele na ścianach tynk. Drzwi antywłamaniowe z atestem, okna drewniane nowe z roletami antywłamaniowymi. Mieszkanie nie wymaga żadnych nakładów finansowych, jedynie odświeżenia lub zmiany kolorów ścian. Dodatkowo pozostaje część umeblowania kuchni oraz salonu.

Idealna lokalizacja mieszkania, w pobliżu szkoły, przedszkola, żłobka i placu zabaw. Niedaleko również ośrodek zdrowia i kościół. Okolica sprzyja spacerom oraz aktywnemu wypoczynkowi na świeżym powietrzu – ścieżki rowerowe, rzeczka, lasek, boisko typu Orlik, kort tenisowy oraz centrum basenowo – sportowe. Blisko trzy duże centra handlowe. Dogodne połączenie komunikacją miejską z każdym punktem miasta. Wokół budynku dużo miejsca do parkowania, istnieje również możliwość zakupu lub wynajęcia garażu pod budynkiem.

Tags: ,

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.