DziaLka do kupienia w miejscowości Czosnów o powierzchni 1200.00m2

DziaLka na sprzedaz Czosnow HaldrychowiceAtrakcyjna, kształtna nieruchomość w miejscowości Łosia Wólka, przy ul.Słonecznej, w prężnie działającej gminie Czosnów, malowniczo położona w cichej i spokojnej okolicy, w otulinie Puszczy Kampinoskiej, przy drodze gminnej (tylko 200 metrów do samej Puszczy Kampinoskiej, a jednocześnie przy drodze!), niedaleko przystanku autobusowego (PKS) i sklepu.
Obowiązujący plan zagospodarowania przestrzennego dopuszcza na tym obszarze tylko zabudowę nieuciążliwą, co umożliwi wybudowanie jednorodzinnego budynku mieszkalnego z dala od obiektów przemysłowych (zakładów/magazynów itp.), w cichym miejscu, w prestiżowej okolicy, wśród niskiej, nowoczesnej zabudowy i w pobliżu lasu a jednocześnie z dostępem do drogi gminnej !!!
W sąsiedztwie nieruchomości powstają nowe domy mieszkalne i rezydencje, niedaleko znajduje się stadnina koni.
Atrakcyjność nieruchomości podnosi dodatkowo dobry obecnie dojazd do Warszawy: do granic miasta niecałe 20 km, a od 2012 roku planowana jest przebudowa trasy ekspresowej S-7, która skomunikuje w przyszłości Czosnów z Warszawą dwoma trzypasmowymi (!) jezdniami, omijając Łomianki (trasa ekspresowa-bez skrzyżowań ze światłami).
Zachęcam do obejrzenia, gdyż jest to wyjątkowa, unikatowa nieruchomość idealna dla osób, które cenią ciszę, spokój i dobre sąsiedztwo !!! /MAZOWIECKIE/nowodworski/Czosnów/Łosia Wólka

Tags: , , ,

Dodaj komentarz