DziaLka do kupienia w miejscowości Ożarów Mazowiecki o powierzchni 950.00m2

DziaLka na sprzedaz Ozarow_Mazowiecki Działka o powierzchni 950 m2 jest działką siódmą od prawej na załączonej mapie sytuacyjnej. W przypadku potrzeby pozyskania środków finansowych, skutecznie pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego. Najbliższe sąsiedztwo stanowią domy jednorodzinne – ciągle przybywające w okolicy a także naturalne tereny zielone z dorodnym drzewostanem. Warszawski zachodni/ożarów mazowiecki/myszczyn. Do sprzedaży kolejna (siódma od prawej) działka wchodząca w skład kompleksu 12-stu równoległych działek o łącznej powierzchnia 9915 m2. Przedmiotowa działka jest oznaczona na mapie sytuacyjnej załączonej w galerii zdjęć jako działka nr 1/12 – i oznaczenie pomocnicze to 7 w kółku. Atutem jest piękna okolica oraz sąsiedztwo puszczy kampinowskiej. W granicach tej działki znajdują się media. Nieopodal jest też przystanek pks oraz sklep spożywczy. Jej powierzchnia wynosi 950 m2. Działka posiada charakter budowlany – przeznaczona jest pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Przedmiotowy kompleks 12-stu działek zawiera:
– 2 działki po 1000 m2;
– 6 działek po 950 m2;
– 3 działki po 500 m2;
– 1 działka o metrażu 715 m2. Do niej jest dojazd początkowo drogą asfaltową od trasy warszawskiej (prawie 500 m), natomiast później drogą utwardzoną. Działki mają różne wymiary, różnią się też kształtem, pomimo równoległego położenia względem siebie (co potwierdza załączony do galerii zdjęć plan podziału tego terenu). Działki są względem siebie równoległe (w zasadzie) – cały kompleks tworzy kształt swoistego trapezu – co widać na planie załączonym do galerii zdjęć. Cena podlega negocjacjom!

niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. W pobliżu jest przystanek szkolny, a trochę dalej też a także szkoła.

Tags: , ,

Dodaj komentarz