DziaLka do nabycia w miejscowości Warszawa o powierzchni 1085.00m2

DziaLka na sprzedaz Warszawa TrzmielowDziałka inwestycyjna na Starym Mokotowie z prawomocną decyzją o pozwoleniu na budowę!

POŁOŻENIE
Działka zlokalizowana jest przy ul. Krasickiego, jednej z najpiękniejszych ulic Starego Mokotowa. Stary Mokotów z uwagi na zachowaną w dużym stopniu architekturę przedwojenną oraz charakter zabudowy willowy w sasiedztwie centrum Warszawy jest uwazany za jedną z najbardziej pożądanych i ekskluzywnych dzielnic stolicy.
W ulicy Krasickiego znajduje się linia autobusowa. W odległości ok. 300 m od działki znajduje się stacja metra Wierzbno przy Al. Niepodległości oraz linie autobusowe.
Działka graniczy od południa z boiskiem, od wschodu z 3-kondygnacyjnym budynkiem mieszkalnym z lat 30-tych XX w., od strony zachodniej z ul. Krasickiego, od strony północnej z 4-kondygancyjnym współczesnym budynkiem biurowym o architekturze historyzującej oraz z budynkiem jednorodzinnym 2-kondygnacyjnym z lat 30 XX w.

POZWOLENIE NA BUDOWĘ
Sprzedający posiada ostateczną i prawomocną decyzję o pozwoleniu na budowę na realizację na działce budynku mieszkalnego wielorodzinnego o podwyższonym standardzie. Istniejąca na nieruchomości zabudowa jest objęta ostateczną i prawomocną decyzją o pozwoleniu na rozbiórkę. Stan zaawansowania prac projektowych we wszystkich branżach pozwala na niezwłoczne rozpoczęcie realizacji planowanej inwestycji zaraz po wyłonieniu wykonawcy obiektu.
Budynek zaprojektowany posiada następujące parametry: 800PUM podzielone na 7 lokali na trzech kondygnacjach plus 14 miejsc parkingowych w garażu podziemnym.

UWAGA: Jako zdjęcia do oferty zamieszczono wizualizacje budynku, którego dotyczy pozwolenie na budowę. Dla uniknięcia nieporozumień cena 6,5 mln zł to cena za stan istniejący. /MAZOWIECKIE/warszawski/Warszawa/Mokotów/Górny Mokotów

Tags: , , ,

Dodaj komentarz