DziaLka do nabycia w miejscowości Wielka Wieś o powierzchni 811.00m2

DziaLka na sprzedaz Wielka_Wies Sitno

OFERTA BEZPROWIZYJNA!

Oferujemy do sprzedaży działkę 811m2 o wymiarach 31×26 położoną w Giebułtowie gm. Wielka Wieś. Działka w pełni uzbrojona prąd, gaz, kanalizacja i woda w ulicy. Wjazd na działkę z drogi wewnętrznej przylegającej do drogi gminnej. Usytuowana w bezpośrednim sąsiedztwie nowych domów, w pobliżu tereny spacerowe, łąki, las. Działka posiada wydane prawomocne pozwolenie na budowę bliźniaka o powierzchni  segmentu 170m2 (rzuty elewacji i kondygnacji widoczne na zdjęciach). Doskonałe połączenie z Krakowem, dojazd do centrum miasta ul. Łokietka.

Istnieje możliwość powiększenia powierzchni działki o działki sąsiadujące 831m2 (205000zł) i 928m2 (215000zł) dostępne z tej samej drogi wewnętrznej, dla których także zostały wydane prawomocne decyzję na budowę domów w zabudowie bliźniaczej. W przypadku zakupu dwóch bądź trzech działek łącznie istnieje możliwość negocjacji ceny.

Serdecznie polecamy i zapraszamy do oglądania. Jednocześnie informujemy, iż nie pobieramy wynagrodzenia od nabywcy nieruchomości.

Tags: , , ,

Dodaj komentarz