DziaLka do sprzedania w miejscowości Zakroczym o powierzchni 600.00m2

DziaLka na sprzedaz Zakroczym (rekreacyjną i całoroczną)

działka zabudowana parterowym domkiem letniskowym. Pięknie mieszcząca się działka w odległości prawie 300 metrów od wisły, z niebywale urokliwą skarpą, co czyni te tereny wolne od zalewów rzeki. Działka oraz domek wymaga nakładów pracy, aby można było stworzyć swoją małą enklawę. !!!!
działka do przekształcenia użytkowania wieczystego we własność na wniosek złożony w gminie czas – realizacji do 6 miesięcy. Oferta aktualna

polecam!
działka w niezwykle wyjątkowym miejscu jakim jest osiedle „zakroczym uroczysko”, 35 km od warszawy, świetny dojazd trasą „gdańską” w kierunku płocka. Gmina bardzo przyjazna w załatwianiu formalności. Ogromny potencjał za niewielką cenę. Działkę można zabudować domem całorocznym z możliwością zameldowania się po złożeniu wniosku o przekwalifikowanie w urzędzie powiatowym. Do aranżacji własnej lub demontażu. Osiedle mieszczące się pośród zieleni ze zróżnicowaną zabudową. Zapraszam nowodworski/zakroczym. W pobliżu wiele atrakcji a także zabytków, oraz cieszących oczy krajobrazów. Działka jest ogrodzona siatką. Osiedle jest chronione, zamknięte przygotowane również dla osób chcących spędzać czas urlopu czy wakacji traktując posesję jako letniskową.

Tags: , ,

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.