DziaLka do zbycia w miejscowości Lublin o powierzchni 0.00m2

DziaLka na sprzedaz Lublin Szalejow_Dolny1. PRZEZNACZENIE: działka budowlano-rolna, zabudowana budynkiem mieszkalnym, ok 80 mkw, garaż przy budynku, budynek kryty blachodachówką, ocieplony, otynkowany. Dojazd od szosy mełgiewskiej, drogą asfaltową, jadąc do Świdnika po lewej stronie.
2. WYMIARY: szer.20.5 m,
3. MEDIA (UZBROJENIE, WYKONANE PRZYŁĄCZA): prąd, woda, linia telefoniczna,
4. OGRODZENIE: z trzech stron,
5. UKSZTAŁTOWANIE I ZAGOSPODAROWANIE TERENU: teren równy. Na działce znajduje się budynek gospodarczy z cegły / z 1982r./ 30 mkw, podpiwniczony, z nadbudowanym piętrem z częścią wysuniętą o pow.45 mkw / 2 pokoje, kuchnia, łazienka – w trakcie wykańczania/. Na parterze aneks kuchenny, salon, kominek, ogrrewanie koninkowe, dwie łazienki, nowe dębowe schody, nowe okna., balkon. Do budynku przylega 720 m konstrukcji metalowej po byłej szklarni / istnieje pozwolenie na zabudowę tej konstrukcji na budynek gospodarczo-magazynowy/. Wysokość konstrukcji ok.4m, dł.60 m, szer.12 m,. Do budynku przylega także garaż 40 mkw.
6. OPIS LOKALIZACJI I SĄSIEDZTWA: firmy usługowe,
7. OPIS DOKŁADNEGO DOJAZDU DO DZIAŁKI: działka leży przy drodze utwardzonej,
8. STAN PRAWNY: uregulowany,
9. TERMIN WYDANIA NIERUCHOMOŚCI: do uzgodnienia.

PROWIZJA BIURA: ……………………… + Vat

OŚWIADCZAM RÓWNIEŻ, ŻE BIURO POINFORMOWAŁO MNIE, ŻE DANE ZAWARTE W OFERCIE PODANE ZOSTAŁY PRZEZ OSOBĘ ZGŁASZAJĄCĄ NIERUCHOMOŚĆ DO SPRZEDAŻY I MOGĄ ODBIEGAĆ OD STANU FAKTYCZNEGO, ZA CO BIURO NIE PONOSI ODPOWIEDZIALNOŚCI.

Tags: , , ,

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.