Mieszkanie na sprzedaż dwu pokojowe blok w miejscowości Warszawa o powierzchni 50.60m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa TrzmielowBudynek w 2011 r. ocieplony i odnowiony. Klatka wejściowa: terakota, glazura, nowe windy.
Budynek z portierem i domofonem. Na klatce dodatkowo krata (możliwość pozostawienia niewielkich przedmiotu na korytarzu, wózek, rower). Wokół duża ilość zieleni (klomby, drzewka, trawniki).
.
Mieszkanie na II piętrze. południowo- zachodnie. Widne.Pierwszy właściciel. Wyjątkowo ciepłe. Ciche. Malowane w 2010 r. (farba Beckers).Nowe okna PCV.Cyklinowana i lakierowana podłoga. Jest możliwość aranżacji na 3 pokoje z kuchnią połączoną z dużym pokojem. Termoodporna piękna terakota na balkonie.W cenie mieszkania schowek vis a vis drzwi oraz piwnica.

Łazienka – 5m2 po gruntownym remoncie (sierpień 2010), nowa wanna z kabiną prysznicową, umywalka i sedes firmy Roca, baterie firmy Grohe, nowe oświetlenie, odnowiona instalacja hydrauliczna i elektryczna. Pralka Elektrolux (zakupiona w 2010 roku)+ nowa szafka łazienkowa z szufladami.
Salon – 20m2. parkiet cyklinowany i lakierowany, parapet marmur,
Sypialnia – 12m2. Szafa wnękowa – 2 skrzydłowa z lustrem, biblioteka na ścianie częściowo przeszklona (2011 r)
Kuchnia – 7m2. Nowe szafki kuchenne, glazura-terakota hiszpańska, lodówka Electrolux 2010 r., kuchnia Amica, okap Electrolux, wysokiej jakości zlew granitowy. Meble kuchenne w cenie.
Przedpokój – 6m2 .Drzwi wejściowe atestowane antywłamaniowe Gerda. Szafa wnękowa 3 -drzwiowa z lustrem, Szafka na buty i szafka na odkurzacz.
Jest możliwość aranżacji na 3 pokoje z kuchnią połączoną z dużym pokojem DUŻY CIEPŁY BALKON!
OKOLICA:

1. w budynku znajduje się NZOZ – lekarz pierwszego kontaktu i inni.
2. przedszkole 100 m. szkoła 100 m.
3. plac zabaw dla dzieci (+boisko do koszykówki, piłki)
4. kościół, park 200 m.
5. Przystanki tramwajowe nr 24,9,8,26,28, 3 – 200 m. (tak samo pętla autobusowa)
6. Dom Handlowy UNIWERSAM 300 m.(+bazarek)
7. na osiedlu 3 sklepy, poczta, salony spa, fryzjer, EURO-AGD, mięsny
8. planowana linia metra- stacja Wiatraczna

Parking: miejsce postojowe tylko dla mieszkańców, wjazd na teren za szlabanem, możliwość najmu garażu ok 200 zł miesięcznie w okolicy (100 m.). Miejsca parkingowe także wzdłuż ulicy.
MIESZKANIE WOLNE OD SIERPIEŃ/ WRZESIEŃ 2011 r. CENA DO EW. NEGOCJACJI(MEBLE, SPRZĘTY ADG)

Tags: , , , ,

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.